חיפוש
  • Efrat Engel

אני חיובית!!!


לא, לא לקורונה!!


אני חיובית מטבעי, אני חיובית כמעט תמיד, אני אופטימית, אני מנסה לראות את הטוב שבכל דבר .

בנינו, זה לא קל להיות חיובית, יש רגעים או סיטואציות שזה די בלתי אפשרי (לפחות באותו רגע ולפעמים גם הרבה מאוד רגעים אחרי, אם בכלל).


התכונה הזו שלי, או יותר נכון היכולת שלי להיות חיובית, היא חלק ממני, חלק ממי שאני , והיא עוזרת לי המון לא רק בחיים האישיים שלי אלא גם בחדר הגישור, בעבודה שלי.


אתם יודעים, לרוב, מגיעים אליי לחדר הגישור כדי להיפרד או להתגרש, כשיש סכסוך במשפחה, כשיש פגיעה קשה שאי אפשר עוד להשלים איתה, כשאין תקשורת, כשאין אמון, כשרע.


במצבים האלה, קשה עד בלתי אפשרי להיות חיובי. יש תחושה חזקה של חוסר וודאות, כל הרגשות השליליים מוצפים ועולים (כעס, עצב, עלבון, יאוש, חוסר אמון..) , וכאן באה לידי ביטוי היכולת שלי להיות חיובית.


אני יודעת שזה ה- money time שלי, זה הזמן שלי להראות להם, ללמד אותם, להסביר להם, שגם בסיטואציה שבה הם נמצאים יש משהו חיובי, שגם בסיטואציה הזו יכול היה להיות יותר גרוע, אני נותנת להם להרגיש שיש מהו חיובי בסיטואציה, אני נוטעת בהם קצת (לפעמים ממש קצת ולפעמים הרבה) מהאמונה שיש בי שהכל יהיה בסדר, שהם יהיו בסדר.


ו

זה עובד! (לרוב) החיוביות שלי מדביקה גם אותם (לפעמים קצת ולפעמים הרבה). ברגעים האלה מתגבשות ההסכמות הכי טובות, מתגבשים ההסכמים הכי טובים, אלה שמחזיקים לאורך זמן.

אני קוראת לזה הדבקה חיובית.

6 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול