חיפוש
  • Efrat Engel

גישור מרחוק

מאז שנגיף הקורונה נחת בארץ ואנשים נשלחים לבידוד, רצות המון בדיחות ברשת.


בתחום שלי, בתחום דיני המשפחה, מתבדחים על זה שכתוצאה מהבידוד תהיה עלייה במספר התינוקות שיוולדו ובמספר הזוגות שייפרדו או יתגרשו. נתקלתי גם בבדיחות הומור שחור על עליה במספר היורשים הפוטנציאלים שיהפכו ליורשים בפועל.


צחוק בצד, ידוע שתקופת החגים מביאה לעלייה במספר הנפרדים/המתגרשים. השהות הממושכת של בני הזוג ביחד עם הילדים בתוספת המשפחה המורחבת (חמות, גיסות, הילדים של בני/בנות הזוג מהנישואין הראשונים..) הופכת לסיר לחץ. כל מילה, כל מבט גורמים לפיצוץ, כך שבבדיחות על הקורונה ותוצאות הבידוד יש יותר משמץ של אמת.

בימים האחרונים, פונים אליי לקוחות שמבקשים לקיים את פגישות הגישור טלפונית או באמצעות סקייפ /וידאו קונפרנס.


בימים שבשגרה אני מקיימת פגישות גישור אך ורק פנים מול פנים. בתהליך הזה חשוב להכיר אישית, לראות את הבעות הפנים והגוף, לייצר אינטימיות ולבנות אמון הדדי ביני לבין בני הזוג. לעיתים רחוקות, אחרי שאני כבר מכירה היטב את הזוג, אחרי שכבר נפגשנו פנים מול פנים, אם עולה צורך נקודתי בשיחה אישית טלפונית או כשיש קושי אמיתי להגיע - אני נעזרת בטלפון או בסקייפ /וידאו קונפרנס.


בנוסף לא אחת, קיימתי פגישות גישור עם זוגות של ישראלים שחיו בחו"ל (ארה"ב, אוסטרליה, אירופה) והחליטו להיפרד. חלק מפגישות הגישור התקיימו באמצעות סקייפ/ וידאו קונפרנס ונפגשנו פנים מול פנים כשהם הגיעו לארץ וטרם חתימתם על ההסכם.

י

התפרצות הקורונה בארץ והבידוד שמגיע בעקבותיו מוצא אותי מנוסה, ערוכה ומוכנה לענות על הצורך בקיום פגישות גישור מרחוק, באמצעות סקייפ או וידאו קונפרנס.


אם מתעורר קושי ואתם בבידוד, אם אתם לא בבידוד אבל נזהרים ולא רוצים לקחת סיכון – אני כאן כדי לעזור ולסייע לכם מרחוק, באמצעות סקייפ/או וידאו קונפרנס.


צרו איתי קשר, ואם גם אתם רוצים וידאו קונפרנס - צרו קשר עם יובל או יוחאי מחברת "נקסטל" בטלפון 03-7690900 ותגידו להם שאני שלחתי אתכם.

בריאות לכולם

0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול