חיפוש
  • Efrat Engel

מרתון וזוגיות

דורון וקרן הכירו באוניברסיטה במסלול לימודים לתואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה. קרן מיד משכה את תשומת ליבו של דורון. היא הייתה והיא עדיין מאוד יפה. דורון סיפר שקרן תמיד הייתה מוקפת בחברים ולכן לקח לו זמן למצוא הזדמנות לגשת אליה. כשסוף סוף סוף הצליח, נוצר בניהם קליק ומאז הם היו ביחד.

דורון הרגיש בר מזל והוא דאג להגיד לקרן ולהראות לה בכל הזדמנות שכך הוא מרגיש.

לימים הם התחתנו, נולדו להם שני ילדים והחיים התנהלו על מי מנוחות.

חברה מהשכונה סיפרה לקרן שמתארגנת קבוצת ריצה שכונתית עם ליווי והדרכה של מאמן אישי והיא הציעה לה להצטרף. קרן מעולם לא עשתה ספורט בצורה מסודרת (כן היא אחת מאותן נשים שבורכו בגנים טובים...) ובטח שלא רצה.

היא התלבטה. דורון שעושה ספורט כל חייו וכחלק בלתי נפרד מחייו- דחף, עודד אותה ואמר לה שכדאי לנסות והיא החליטה לנסות.

ההתחלה הייתה קשה. הכושר הגופני של קרן היה ירוד, השרירים נתפסו לה והיא ממש לא נהנתה. אבל החברה הייתה נעימה והמאמן הצליח לשכנע אותה כל פעם לנסות רק עוד מפגש אחד לפני שהיא מוותרת, וזה באמת עבד. עם הזמן קרן התחילה ליהנות, הכושר הגופני השתפר והיא הרגישה נפלא.


האתגר הראשון של קבוצת הריצה השכונתית היה מרתון תל אביב.

כולם מאוד התרגשו. סמוך למרתון המאמן החליט להגביר את קצב האימונים והם נפגשו גם באמצע השבוע וגם בסוף השבוע. המטרה המשותפת חיזקה את האווירה החברית הטובה שהייתה וכך חלק מחברי הקבוצה המשיכו לקפה אחרי האימון או סתם נשארו בחוץ לקשקש ולחלוק חוויות. כך באחת מההזדמנויות הללו נוצר קשר בין קרן לדני אחד מהשכנים בשכונה שגר ברחוב המקביל אליהם. דני החל ללוות את קרן הביתה בסיום האימון ולפגוש אותה בפינת הרחוב כדי ללכת ביחד לאימון, הוא דאג להביא לה מים, במהלך הריצה- רץ לצידה ותמך בה. הם הפכו להיות חברים טובים.

קרן לא הסתירה מדורון את הקשר החברי בינה לבין דני ואפילו הפצירה בו לתכנן מפגש חברתי עם דני ואשתו רווית. דורון הסכים וכך הם נפגשו ארבעתם. המפגש היה נעים, וקרן ודני המשיכו באימוני הריצה. ערב אחד אחרי האימון וממש לפני המרתון דני שיתף את קרן שיש לו רגשות כלפיה. קרן לא הופתעה. גם היא הרגישה.. דני נישק אותה והיא לא התנגדה.

בהתחלה הם ניסו להדחיק את מה שקרה אבל מהר מאוד הבינו שזה בלתי אפשרי. הם החלו להיפגש הרבה לפני האימון וגם להישאר הרבה אחרי, שלחו הודעות וואטסאפ זה לזו במהלך כל היום, דיברו בטלפון ואפילו יזמו מפגשים נוספים עם בני הזוג שלהם. אי אפשר היה שלא להרגיש את הכימיה שיש בניהם. דורון ניסה להתעלם אבל אשתו של דני -רווית לא הייתה מסוגלת. עוד לפני שהיא התעמתה עם דני- היא פנתה לדורון ושאלה אותו מה הוא מרגיש ומה הוא חושב על הקשר שבין דני לקרן?

דורון כבר לא יכול היה להתעלם ממה שהוא הרגיש כבר תקופה, אבל אמר לרווית שהוא סומך על קרן בעיניים עצומות ושמהיכרותו עם קרן, אם היה מתפתח משהו רגשי בינה לבין דני- קרן הייתה משתפת.

עברו שלושה חודשים עד שדורון נענה להצעתה של רווית לשכור בלש פרטי ביחד.

התוצאות היו חד משמעיות. דני וקרן לא הכחישו והביעו את רצונם להיות ביחד.

דורון הגיע אליי ביחד עם קרן בעקבות המלצה של חבר, ורווית קיבלה את המלצתו של דורון והגיעה אליי ביחד עם דני. כל המעורבים ידעו והסכימו שאני אסייע בגיבוש ההסכמים. שני הזוגות הצליחו לגבש הסכמי גירושין.

דורון עדכן שכחצי שנה לאחר מכן ועל פי ההסכמות אליהם הגיעו- קרן עזבה את דירת המגורים המשותפת ועברה להתגורר ביחד עם דני בדירה שהייתה משותפת לו ולרווית (שעזבה את הדירה).

הילדים של שני הזוגות אשר לומדים באותו בית ספר, גדלים במשמורת משותפת ומתמודדים עם המורכבות שנוצרה בחייהם. הפניתי את שני הזוגות לייעוץ הורי לצורך הכוונה ועזרה בכל הקשור להתמודדות עם הילדים כדי להקל על הילדים.

במרתון מחר -דני וקרן ירוצו ביחד כזוג.


28 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול