חיפוש
  • Efrat Engel

תכשיט הגירושין שלי

אתמול נפתחה רשמית עונת החתונות, אומנם העונה הזו קצת אחרת בגלל הקורונה ( לדעתי עונה טובה יותר אבל על זה אכתוב בפוסט אחר) אבל יש דברים שאי אפשר לוותר עליהם ולא מוותרים עליהם ויהי מה. לא משנה אם זו חתונה דתית או אזרחית, זו חתונה מצומצמת או מאוד גדולה, לא משנה אם מדובר בזוג הטרוסקסואלי או חד מיני, ואפילו בחתונות של התוכנית חתונה ממבט ראשון כמו בכל החתונות, בכל חגיגות האהבה, תמיד תמיד יש טבעות. טבעות שמסמלות את החיבור, את הקשר, את המחויבות וההתחייבות של הזוג. משקיעים זמן בבחירת הטבעות ובעיצוב שלהן, וענידת הטבעות מרגשת לפחות כמו טקס החופה אם לא יותר.


אבל כשהזוגיות עולה על שרטון, כשלא מצליחים לשקם, כשנפרדים או מתגרשים, אחרי שמטפלים בכל הנושאים החשובים (ילדים, חלוקת רכוש, בעלי חיים..) בשלב כזה או אחר נזכרים בטבעות האלו, אותן טבעות שסימלו את האהבה הגדולה, את הקשר שלא שרד שהתפרק.


יש שבוחרים להשליך את הטבעות לים, יש שמוכרים אותן ויש שמחליטים לשמור אותן ולהעביר ביום מן הימים לילדים.


לי לקח זמן להתפנות ולטפל בטבעות שלי (נישואין ואירוסין). אהבתי את הטבעות ואת מה שהן סימלו עבורי עד לגירושין. לא רציתי להשליך אותן לים, לא רציתי למכור אותן ולא הרגיש לי נכון להשאיר אותן לבנות שלנו.

כך הן שכבו בקופסת התכשיטים שלי עד שפגשתי את שושי. שושי היא צורפת, יוצרת ומעצבת תכשיטים, יש לה סטודיו פרטי, היא גם מלמדת צורפות ותכשיטנות והיא מאוד מיוחדת ומאוד מוכשרת. הכרנו בסטודיו של ויקי, וכבר מהרגע הראשון ידעתי שהיא תהיה חברה טובה שלי.


שושי הציעה לי להפוך את הטבעות שלי לתכשיטים אחרים, היא הציעה לי לעצב ביחד איתה בסטודיו שלה מהטבעות שלי, את תכשיט הגירושין שלי. וכך, ביחד עם שושי, בסטודיו שלה עברתי תהליך ולא רק של עיצוב התכשיטים מחדש.


שושי היא אומנית בלב ובנשמה, יש לה המון סבלנות, היא יצרתית ומוכשרת, היא רגישה מאוד והיא ערה ומודעת לתהליך שעוברים תוך כדי עיצוב התכשיט החדש. היא לא לוחצת, היא מכילה ומאפשרת לכל אחד/ת לעצב בקצב האישי המתאים.


לחלק מהמפגשים, הצטרף אלינו גם חבר טוב של שתינו, ירון, שהגיע גם הוא לעצב את תכשיט הגירושין שלו.

הטבעות שלי הפכו לשרשרת שבה שושי שיבצה את היהלומים מטבעת האירוסין שלי, לטבעת חדשה ולעגילים. אני מאוד אוהבת את התכשיטים החדשים, את תכשיטי הגירושין שלי ונהנית לענוד אותם. הם מסמלים עבורי את הבחירה שלי בעצמי.

אם תרצו ליצור קשר עם שושי- כתבו לי ואשלח לכם את הפרטים שלה.

2 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול