חיפוש
  • Efrat Engel

נערת ליווי


כשהם הכירו, היא הייתה נערת ליווי. היא עבדה במכון ליווי יוקרתי באחת ממדינות מזרח אירופה. היא הייתה יפה, מאוד מאוד יפה, בעלת רגליים ארוכות, חזה שופע ושיער ארוך ובלונדיני. היא גם הייתה מאוד מבוקשת. כל מי שראה אותה התלהב ממנה, ומי שהיה איתה לא רצה להחליף אותה באחרת.


עוד כשהיא הייתה ילדה קטנה היא ידעה שהיא מאוד יפה, אבל, כך היא סיפרה, היא מעולם לא חשבה שהיא תהפוך לנערת ליווי . היא חלמה להיות מלכת יופי או דוגמנית בינלאומית .


היא סיפרה שההחלטה לעסוק בזנות לא הייתה קלה לה, אבל נסיבות חייה לא הותירו לה ברירה. ההורים שלה פתחו מסעדה ולצורך הקמתה הם השקיעו את כל החסכונות שהיו להם, הם גם נטלו הלוואות ומשכנו את הבית שלהם.


במשך תקופה ארוכה המסעדה הצליחה מאוד ושגשגה, אבל אז ,אבא שלה חלה בפתאומיות ונפטר תוך זמן קצר. אמא שלה לא הצליחה להחזיק ולנהל את המסעדה לבד והיא נקלעה לחובות כבדים עד שנאלצה לסגור את המסעדה. אבל זה לא הספיק לכיסוי כל החובות וההתחייבויות וכך הם איבדו גם את ביתם ונותרו חסרי כל.

היא נאלצה לעזור לאמא שלה בפרנסת הבית. המשכורות היו נמוכות מאוד והן בקושי הצליחו לקיים את עצמן .

יום אחד, באחת מהפעמים המעטות שהיא יצאה עם חברים לבר – ניגש אליה בחור גדול והושיט לה כרטיס ביקור. הוא אמר לה שיש לו הצעת עבודה בשבילה ושאם היא מעוניינת לשמוע – שתתקשר אליו.

במשך ימים ארוכים היא הסתובבה עם הכרטיס בכיס שלה, היא ידעה איזו הצעת עבודה הוא רוצה להציע לה. כשהחשבונות הגיעו והן לא יכלו לשלם – היא אזרה אומץ והתקשרה אליו. הוא הבטיח לה משכורת שמנה במיוחד וגם הבטיח לה שאם היא תרצה להפסיק היא תוכל לעשות זאת מתי שתרצה ובלי כל התחייבות או קנס כספי.

ההתחלה הייתה לה קשה אבל היא הייתה צריכה את הכסף.

בערב שהם נפגשו הוא חגג יום הולדת. הוא הגיע מהארץ עם החברים שלו לחופשת סקי.כל שנה הם הגיעו לשבוע של סקי ותענוגות. הם גלשו כל היום ובערב יצאו למסעדות מפוארות, בארים ומועדונים. מידי פעם, חלקם הלכו גם למכוני ליווי.

זו הייתה הפעם הראשונה שהם הגיעו למכון שבו היא עבדה. היא מצאה חן בעיני כל החברים שלו – לא רק בעיניו. אבל מכיוון שהוא חגג יום הולדת באותו יום- הם החליטו לפרגן לו ולאפשר לו לבחור ראשון, והוא בחר אותה.


למחרת הוא חזר לשם שוב, וכך לאורך כל ימות שבוע החופשה שלו. הוא הרגיש שהוא פגש את אהבת חייו. הוא לא היה מסוגל להפסיק לחשוב עליה. וכך הוא מצא את עצמו נוסע לשם שוב ושוב ומבלה את זמנו איתה.

הקשר בניהם התהדק והיא הסכימה לפגוש אותו גם מחוץ לשעות העבודה שלה. אחרי חודשים ארוכים שבהם הוא טסאליה שוב ושוב הוא הזמין אותה לבוא לארץ לחופשה. הוא שילם על כרטיסי הטיסה ועל כל הוצאות השהות שלה כאן בארץ. אחרי החופשה הזו היא הסכימה להתחתן איתו ולבוא לגור בארץ.

הם התחתנו בטקס אזרחי בארץ הולדתה ולאחר מכן עשו מסיבה גם כאן למשפחה שלו ולחברים. היא עברה גיור והפכה לאזרחית ישראלית. נולדו להם שתי בנות והחיים היו יציבים וטובים.

מידי שנה לפחות פעם אחת, היא נסעה ביחד עם הבנות לאמא שלה, לארץ הולדתה לחופשה של שבועים. מידי פעם הוא הצטרף אליהן לכמה ימים אבל לרוב הוא העדיף להישאר כאן ולבלות עם החברים שלו.

הנסיעה האחרונה שלה לאמא שלה הייתה בחופשת הקיץ ביולי. היא הצליחה לצבור ימי חופשה מהעבודה וקיבלה אישור לחופשה של שלושה שבועות. היא טסה והוא נשאר בבית. הואדאג לשמור איתה ועם הבנות על קשר טלפוני. הם דיברו מידי יום גם באמצעות שיחות וידאו, הן היו מרוצות וגם הוא.

היא סיפרה שכשהיא חזרה עם הבנות הביתה, הייתה לה הרגשה שמשהו לא בסדר. היא לא ידעה להצביע על משהו ספציפי.

הבית נראה אותו דבר אבל בכל זאת שונה. הוא היה קצת מרוחק, אבל כשהיא שאלה אותו אם הכל בסדר הוא ענה שכן, שהוא רק קצת עייף.

היא לא הייתה רגועה אבל החליטה לשחרר. כמה ימים לאחר שהיא חזרה הביתה היא החליפה מצעים בחדר השינה שלהם וכך, מתחת למזרן היא מצאה תחתונים שחורים, תחתוני אישה לא שלה. היא התלבטה אם לדבר איתו, אם לעשות סצנה או לחכות עם זה ולראות אם זה מתקדם או מתפתח.


היא החליטה לחכות. היא שמרה את התחתונים אצלה וחיכתה להזדמנות מתאימה. עברו כמה ימים ולא קרה שום דבר יוצא דופן והיא החליטה לברר את העניין אחת ולתמיד. היא הודיעה לו שהיא נוסעת עם עוד חברה ביחד הילדים לטיול של יומיים צפונה. בפועל היא נסעה עם הבנות לביתה של החברה.

בשעת לילה מאוחרת אחרי שהבנות הלכו לישון- היא נסעה אליהם הביתה. עלתה לדירה ופתחה את הדלת.

היא מצאה אותו עם בעלת התחתון – נערת ליווי שהוא פגש כבר כמה פעמים.

אחרי שהרוחות קצת נרגעו -הוא סיפר לה שהוא הרגיש בודד כשהיא נסעה עם הבנות לאמא שלה לשלושה שבועות וברגע של שטות וחולפשה הוא הזמין נערת ליווי. הוא הודה שהוא בילה איתה יותר מפעם אחת, שהוא רצה להפסיק אבל לא הצליח.

היא הודיעה לו שהיא רוצה להתגרש. הוא התחנן, הוא הבטיח לה שיפסיק, הוא אמר לה שהוא אוהב רק אותה אבל זה לא ממש עזר. היא הייתה נחושה להתגרש.

כך הם הגיעו אלי. היא רוצה להתגרש וכמה שיותר מהר והוא לא רוצה להתגרש ומוכן לעשות הכל כדי לשקם את הנישואין ואת הקשר. הוא ביקש שהיא תיתן לו הזדמנות אחת להוכיח לה שהוא מתחרט ושהוא יעשה הכל כדי לזכות באמון שלה מחדש. הוא הבטיח לה שאם הנסיון לפיוס לא יצליח- הוא לא יערים קשיים וישתף פעולה עם פרידה וגירושין.

הפניתי אותם למטפלת זוגית ומשפחתית שתסייע להם לעבד את המשבר שהם חוו. במקביל, גיבשנו הסכם שלום בית לחילופין לגירושין שכלל את כל ההסכמות שלהם לתקופת שלום הבית, וגם את ההסכמות לגירושין, למקרה שבו שלום הבית לא יצליח.

חתמנו על ההסכם ואישרנו אותו בבית המשפט. הם המשיכו בטיפול הזוגי שסייע להם להתגבר על המשבר ולשקם את הקשר.

אני מאחלת להם בהצלחה .


122 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול